سرمایه گذاری در کانادا

افزایش درخواست برای مهاجرت به کشورهای خارجی رو به افزایش است و امروزه افراد زیادی سعی می کنند با فراهم نمودن شرایط خود با سرمایه گذاری
به خارج از کشور مهاجرت کنند . یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا میباشد که بیشتر به آن خواهیم پرداخت .

سرمایه گذاری در کانادا

برای مهاجرت به کانادا با ما تماس بگیرید

5/5

سرمایه گذاری در کانادا

یکی از روش های مهاجرت و زندگی در کانادا و یا رسیدن به اقامت دائم کانادا سرمایه گذاری در این کشورهست.شما از روش سرمایه گذاری در کشور کانادا میتوانید به صورت دائم به این کشور مهاجرت کرده و زندگی کنید.
اگر از روش سرمایه گذاری در کشور کانادا مهاجرت کنید دولت کانادا برای شما برنامه های زیادی آماده کرده است که میتوانید از طریق آنها اقدام به مهاجرت سرمایه گذاری کنید.
کشور کانادا روش های برای جذب افرادی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و کار افرینی در این کشور دارند را اماده کرده است.کشور کانادا از طریق مهاجرت تجاری و سرمایه گذاری و همچنین کار افرینی افرادی که توانایی در کمک به اقتصاد و توسعه و بهبود بازار این کشور را دارند جذب نمایند.
کشور کانادا برنامه مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا را برای اشخاصی که دارای سرمایه کافی و مورد نیاز برای فعالیت های اقتصادی کسب و کار و کار افرینی هستند آماده کرده است. اگر قصد مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا را دارید و نمی دانید از چه طریقی اقدام کنید .
اگر قصد مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا  را دارید و نمی دانید از چه طریقی اقدام کنید، می توانید با ما در لیگال اپلای 88288200-021 تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. 

مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا

مزایای سرمایه گذاری در کشور کانادا

 • مبالغ های پایین و سود دهی بالا یکی از بهترین شرایط برای اجرا کردن کسب و کار و زندگی در یک مکان یا کشور میباشد که از خواسته های اولیه هر سرمایه گذار میاشد که هر دو این موارد در کانادا قابل دست یابی است.
 • سیاست قوی و نبود فساد و بانکداری مطلوب کانادا را به یکی از پایدار ترین مکتن های اقتصادی دنیا تبدیل کرده است که نگاه بسیاری از سرمایه گذاران سراسر جهان به خصوص ایران جلب کرده است.
 • پیشرفت و توسه هر کسب و کاری موردی چالش بر انگیز و دشوار میباشد اما در کشور کانادا نسبت به سایر کشور های اروپایی این امر چندان پیچیده و سخت نیست.کشور کانادا یکی از 10 مقصد هایی میباشد که شروع کسب و کار در ان اسان است.

معایب سرمایه گذاری در کشور کانادا

 1. اقتصاد کشور کانادا و آمریکا ارتباط شدید و تنگاتنگی دارد،همین سبب این شده که کشور کانادا به اندازه سایر کشور ها تنوع های تجاری زیادی برای سرمایه گذاران غیر کانادایی و خارجی ارائه ندهد.
 2. دراین صورت سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید کسب و کار یا راه اندازی کسب و کار ،قوانین هر استان و ایالت تا حدودی با یک دیگر متفاوت میباشد و در بعضی از استان های کانادا راه اندازی کسب و کار باید برای خود افضا و یا مقیمان و یا شهروندان کانادا باشد

راه های سرمایه گذاری در کشور کانادا

 

سرمایه گذاری از طریق کارافرینی:

استان های کشور کانادا در روش ها و قوانین مهاجرتی خود موردهایی از امور کارافرینی را ارائه می دهند . سرمایه گذاران از طریق هر یک از این گروهان میتوانند در استان خاصی کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

سرمایه گذاری از طریق خود اشتغالی:

دولت فدرال کشور کانادا و دولت استانی کبک برای افرادی که میخواهند خود اشتغالی در حوزه های صنعت – کشاورزی و هنر و ورزش و پزشکی را دارند برنامه هایی برای خود اشغالی اماده کرده است.

سرمایه گذاری از طریق استارت اپ:

برنامه ویزا از طریق استارتاپ کشور کانادا برای کسانی که کار آفرین میباشند که پتانسیل ایجاد شرکت های جدید را دارند و میخواهند و میتوانند در مقیاس های جهانی رقابت و ایجاد اشتغال کنند.

سرمایه گذاری از طریق خرید بیزینس و ثبت شرکت:

خرید بیزینس و ثبت شرکت یکی از راه های سرمایه گذاری در کشور کانادا میباشد که مدیران و یا مالکین کسب و کار ها میتوانند با این روش یک کسب و کار فعال در کشور کانادا خریداری کرده و توسعه دهند و یا با ثبت و ساخت شرکت بیزینس جدیدی در این کشور راه اندازی کنند.

یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری در کشور کانادا سرمایه گذاری فدرال میباشد که این امکان فعلا وجود ندارد

سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

شماره تماس

هزینه مورد نیاز سرمایه گذاری در کانادا 

بسته به روش انتخابی برای سرمایه گذاری در کشور کانادا.هزینه بررسی پرونده ها برای درخواست ویزای سرمایه گذاری متفاوت میباشد.

هزینه درخواست ویزای کار در برنامه سرمایه گذاری کشور کانادا

نوع درخواستمبلغ به دلار کشور کانادا
ورک پرمیت نفر اصلی260 دلار
ورک پرمیت همسر260 دلار
ویزای فرزندان100 دلار

هزینه درخواست اقامت دائم سرمایه گذاری

نوع درخواستمبلغ به دلار کشور کانادا
اقامت دائمی نفر اصلی2080 دلار
اقامت دائمی همسر1330 دلار
اقامت هر یک از فرزندان280 دلار

نمرات زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری فدرالمدرک زبان
دریافت ویزای استارت آپحداقل نمره آیلتس جنرال 5
دریافت ویزای خود اشغالی نمره زبان ثابتی نمیخواهد و به صورت امتیازی ثبت میشود .اگر نمره کلی آیلتس حداقل 4 تا 9 باشد، بین 4 تا 16 امتیاز دریافت کنید. تسلط به زبان فرانسه می تواند تا 8 امتیاز به امتیاز شما با بیشترین امتیاز 24 اضافه شود.
دریافت ویزای سرمایه گذاریبرای دریافت ویزای کار با خرید کسب و کار تحت برنامه مالک/اپراتور، نیازی به ارائه مدرک زبان ندارید.
مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا با ویزای سرمایه گذاری

اخذ اقامت دائم کانادا به روش سرمایه گذاری فدرال

دو گزینه وجود دارد: اخذ اجازه اقامت دائم یا ویزای کار موقت.در برخی از برنامه‌های سرمایه‌گذاری فدرال، مانند استارت‌آپ‌ها و خوداشتغالی، شما روابط عمومی مستقیم یا اقامت دائم در کانادا دریافت می‌کنید، اما در روش‌های دیگر، مانند خرید کسب‌وکار یا ثبت شرکت تحت برنامه‌های مالک-اپراتور یا ICT، ابتدا شما ویزای کار دریافت کنید.

اگر پس از ورود به کانادا و شروع یا گسترش کسب و کار خود برای سمینار مجوز درخواست می دهید، پس از حداقل یک سال تجربه کاری می توانید از طریق سیستم اکسپرس انتری و در یکی از زیر مجموعه های آن مانند FSW Federal Skilled Worker یا CEC Canadian درخواست دهید. تجربه درخواست برای اقامت دائم در کانادا.

سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

شماره تماس

اخذ اقامت دائم کانادا به روش سرمایه گذاری استانی

این مورد هم مثل سرمایه گذاری فدرال همان دو حالت را دارد.در برنامه کارآفرینی برخی از استان ها، در صورت گرفتن مجوز کار و ورود به کانادا، باید در مدت زمان معین، کسب و کار مورد نظر خود را در استان راه اندازی کنید، با استان توافق نامه اجرایی امضا کنید و در صورت داشتن تمامی شرایط قرارداد محترم هستند، برای انتخاب استانی درخواست ارسال کنید. در نهایت گواهی انتخاب استان در استان مورد نظر بگیرید. پس از رسیدن به این مرحله، می توانید از طریق همان استان برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید.

آمار ایرانیانی که از طریق سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت به کشور کانادا کرده اند

روش مهاجرت2015201620172018201920202021
کارآفرینی50152510151020
سرمایه‌گذاری1395735885525450190500
خوداشتغالی651251157070205
استارتاپ010...15603070
مجموع کل15108901030625590245595

صنایع مناسب جهت سرمایه گذاری در کانادا

 • سرمایه گذاری در کانادا در حوزه فناوری:

کانادا یکی از خواستگاه های فعال ترین کشور های فناوری در کل دنیا میباشد که همیشه به دنبال جذب استعداد های جدید از همه کشور ها میباشد.متخصصان فعال در این زمینه در کانادا همیشه بزرگترین شرکت های فناوری دنیا را به سمت کانادا کشانده اند.

 • سرمایه گذاری در کانادا در حوزه تولید:

صنعت تولید پیشرفته کشور کانادا در زمینه هایی مثل روباتیک چاپ سه بعدی فناوری اطلاعات و ارتباطات یکی از بهترین فضاهای تحقیق و توسعه در جهان میباشد.کانادا کشوری پیشرو در زمینه یکپارچه سازی سامانه ها هوش مصنوعی حسگر ها دید ماشینی و اتوماسیون به شمار میرود

 • سرمایه گذاری در کانادا در حوزه منابع طبیعی:

نیمی از شرکت های استخراج و اکتشاف معدن در جهان در کشور کانادا واقع شده.کانادا ششمین کشورجهان در زمینه تولید انرژی میباشد.این کشور دارای منابع طبیعی فراوان و دسترسی به بازار جهانی و تعهد به فناوری های پاک میباشد.همه این ها این کشور را به بهترین مکان برای سرمایه گذاران در حوزه منابع طبیعی تبدیل کرده است

 • سرمایه گذاری در کانادا در حوزه سرگرمی و رسانه

مشاغل سرمایه گذاری در زمینه سرگرمی و سرمایه گذاری با 220 هزار فرصت شغلی فعال و مشاغلی همچون جلوه های بصری و انیمیشن ، بازی های ویدیوییو فیلم و تلوزیون زمینه مناسبی جهت سرمایه گذاری در کانادا میباشد.

 • سرمایه گذاری در کانادا در حوزه کشاورزی

صنعت کشاورزی در کانادا دارای منابع فراوانی میباشد.زیست بوم کانادا شامل گیاهان و حیوانات فراوانی میباشد.کارخانه جان و تولید کنندگان خوراک در کانادا از هزینه های پایین بازار صادراتی در دسترس و فناوری پیشرفته کشاورزی بهره میگیرد

 • سرمایه گذاری در کانادا در حوزه فناوری پاک

کانادا میخواهد اقتصاد خود را به یک اقتصاد با الودگی پایین تبدیل کند و با همکاری با سهامداران حوزه های سراسر دنیا ، فناوری های پاک خلاقانه و رقابتی را به بازار این کشور اورده است. هزینه های تحقیق و توسعه پایین این زمینه در کانادا متخصصان حرفه ای و حمایت دولتی این کشور را به گزینه مناسبی در این زمینه تبدیل کرده است

 • سرمایه گذاری در کانادا در حوزه علوم زیستی

کانادا با علوم زیستی و مراقبت سلامت با کیفیت ان شناخته شده است.کانادا خواستگاه متخصصات حرفه ای و پیشرفته در حوزه علوم زیستی میباشد که در انواع شاخه ها میباشد.کشور کانادا با موسسات اکادمیک تراز اول شبکه های گسترده تحقیقاتی و هزینه های پایین فضایی نو آورانه ای برای شرکت های علوم زیستی فراهم کرده

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت به کشور کانادا را میتوانید با کلیک روی لینک بالا بدست بیاورید

زندگی در کانادا

اطلاعات بیشتر در مورد زندگی در کشور کانادا با کلیک روی لینک بالا

تحصیل در کانادا

اطلاعات کامل در رابطه با تحصیل در کانادا را میتوانید با کلیک روی لینک بالا مشاهده کنید

اخذ ویزای کانادا

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با اخذ ویزای کشور کانادا روی لینک بالا کلیک کنید

مراحل سرمایه گذاری در کانادا

ابتکار و نوآوری با همکاری صنعت، دانشگاه، موسسات دولتی و غیردولتی برای سرمایه گذاری در کانادا و تخصص در علوم اقیانوس، هوش مصنوعی، تولید صنایع پروتئینی مدرن و غیره. همچنین در زمینه سرمایه گذاری در کانادا، کانادا بیش از 120 انکوباتور و شتاب دهنده برای پشتیبانی از اکوسیستم های پر جنب و جوش در کانادا دارد.

مرحله 1: در اولین قدم برای سرمایه گذاری در کانادا، باید اهداف سرمایه گذاری خود را مشخص کنید. اخذ اقامت و مهاجرت، کسب درآمد، تعهد، اجرای یک ایده موثر و …

مرحله 2: هنگام تحقیق و مشاوره از وکلا و مشاوران معتبر و با تجربه، روش سرمایه گذاری و اخذ اقامت را انتخاب کرده و استراتژی سرمایه گذاری خود را مشخص کنید.

مرحله 3: پس از انتخاب روش مورد نظر خود، ایده کاملی از ایده خود ارائه دهید و یک طرح تجاری تهیه کنید.

مرحله 4: تمام مدارک لازم را آماده کنید.

مرحله 5: یک حساب سرمایه گذاری در کانادا باز کنید.

مرحله 6: مراحل قانونی راه اندازی کسب و کار را دنبال کنید.

مرحله 7: درخواست اقامت

رویای مهاجرت را به واقعیت تبدیل کن

فقط کافیه اطلاعات تماس و شرایط خودتون رو برای ما بنویسید تا توسط بهترین مشاوران مهاجرتی راهنمایی شوید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top