سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه یکی از بهترین موارد برای سرمایه گذاری در خارج از کشور میبشد که میتواند به زندگی در کشور ترکیه و کسب درامد بسیار مناسب و بالا منجر شود.در این پست با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد بدست بیاوریم

سرمایه گذاری در ترکیه

برای سرمایه گذاری در ترکیه با ما تماس بگیرید

۵/۵

روش سرمایه گذاری در ترکیه

 روش سرمایه گذاری در ترکیه موضوعی هست که روزانه از خیلی جاها میشنویم و میبینیم ولی مسئله مهم اینجاست که از چه راه و روشی میخواهید اقدام کنید این رو با ما در میان بگذارید هر ساله ایرانی های زیادی برای مهاجرت سرمایه گذاری به کشور ترکیه سفر میکنند که بتوانند اقامت این کشور رو دریافت کنند.و زندگی در کشور ترکیه را ادامه دهند

در این پست به صورت کامل و جامع به موضوع سرمایه گذاری در ترکیه خواهیم پرداخت و شما میتوانید به صورت کامل در مورد مهاجرت سرمایه گذاری به ترکیه در این پست از لیگال اپلای اطلاعاتی کسب کنید.سرمایه گذاری در کشور ترکیه یکی از راه های زندگی در ترکیه میباشد. همچنین شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در مورد مهاجرت به هلند، با مشاوران متخصص و مجرب ما در لیگال اپلای ۸۸۲۸۸۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. 

سرمایه گذاری در ترکیه

در این مقاله با روش های مهاجرت به روش سرمایه گذاری در ترکیه خواهیم پرداخت.مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری یکی از راحت ترین روش های مهاجرت به این کشور میباشد که گزینه بسیار مناسبی برای مهاجرت به خارج از کشور میباشد.

هزینه مناسب مهاجرت – نزدیکی به ایران – فرهنگ نزدیک به ایران و رابطه خوب با اروپا از دلایلی میباشد که کشور ترکیه یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت به خصوص از طریق سرمایه گذاری میباشد.

حتما با ما همراه باشید تا در این مطلب اطلاعات کاملی در مورد سرمایه گذاری در کشور ترکیه که یکی از راه های دریافت اقامت و ویزای این کشور میباشد دریافت کنید.سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرت به کشور ترکیه میباشد که تفاوت هایی با روش های دیگر مهاجرت به کشور ترکیه دارد که به آن خواهیم پرداخت

 1. روش های مهاجرتی کدامند؟
 2. حداقل سرمایه گذاری در ترکیه چقدره؟
 3. مزایای سرمایه گذاری در ترکیه؟

سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

شماره تماس

روش های مهاجرتی در سال ۲۰۲۲

ترکیه یکی از مقاصد توریستی برای تمامی کشورهای جهان است و سرمایه گذاری در این کشور باعث مزایای زیادی میشود (دریافت اقامت دائم،دریافت پاسپورت،اجازه کار و کاملا زندگی شهروندی در کشور ترکیه)
اقتصاد کشور ترکیه با بودجه مالی بین المللی در حال توسعه میباشد.

سود این کشور از قیمت نفت کاهش پیدا کرده است و پول جاری این کشور تا ۲۵% کاهش پیدا کرده. سرمایه گذاری در این کشور فرصتی هست برای ایرانیان که آینده نگری خوبی داشته باشند .روش های مهمی در این کشور هستند مانند سرمایه گذاری در بانک،خرید ملک،روش کارآفرینی،خرید سهام

کار آفرینی در ترکیه:

از روش های سرمایه گذاری میتوان ثبت شرکت را پیشنهاد کرد.ثبت شرکت مورد استقبال بسیاری از افراد سرمایه گذار به ویژه سرمایه گذاران ایرانی برای مهاجرت به ترکیه است.دلیل اینکه این روش رو پیشنهاد میکنیم به خاطر این موضوع است که شما میتوانید تردد راحتی به کشور ایران داشته باشید.

همچنین اوضاع اقتصادی ترکیه تقریبا همانند ایران بوده و هر دو از فرهنگ و تمدن یک شکلی برخوردار هستند. کسانی که ثبت شرکت در ترکیه رو انجام میدهند باید حداقل ۵۰ شهروند ترکیه ای را استخدام نمایند.

کار و طراحی کار (بیزینس پلان) شرکت فرد باید از وزارت کار ترکیه مورد تایید باشد که مجموعه لیگال اپلای در این مورد کاملا به شما کمک میکنیم که بتوانید بیزینس پلان رو بنوسید

حداقل سرمایه گذاری در کشور ترکیه مبلغی هست که به صورت ماهانه ممکن است تغییر کند
با توجه به دولت ترکیه و شرایط غالب در این کشور برای اطلاع از هزینه های دقیق سرمایه گذاری با لیگال اپلای تماس بگیرید

سرمایه گذاری از طریق سپرده بانکی

از دیگر روش های سرمایه گذاری در این کشور،گذاشتن سپرده بانکی در بانک های این کشور هست. در این روش متقاضیان باید مبلغی در حدود ۵۰۰ هزیار دلار در بانک های این کشور سرمایه گذاری کنند ولی بعد از گذشت ۳ سال اجازه برداشت این پول را دارند.متقاضیان از طریق خریدن اوراق قرضه دولتی و سهام میتوانند در این کشور سرمایه گذاری کنند.

این روش برای متقاضیان سود زیادی دارد و حداقل مبلغ برای خرید سهام ۵۰۰ هزار دلار میباشد. این روش ریسک پایینی دارد و میتوان گفت یکی از بهترین روش ها برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری محسوب میشود با این روش فرد میتواند با ارتباط از یکی از بانکهای کشور ترکیه مراجعه کند و حساب بانکی را باز کند

مزایای سرمایه گذاری در ترکیه:

سرمایه گذاری در کشور ترکیه مزیت های فراوانی دارد برای متقاضی اصلی و همچنین افراد خانواده. یکی از مهمترین مزیت ها اخذ ویزای این کشور است.همانطور که قبلا ذکر شده پاسپورت این کشور ده سال اعتبار دارد و جز ۲۰ پاسپورت برتر دنیا میباشد.

متقاضیان این امکان رو دارند که به صورت دائم پاسپورت کشور ترکیه را تمدید کنند. و مزیت دیگری که دارد نیاز به شرط حضور در این کشور نیست فرد میتواند بدون داشتن ویزا به کشور های زیادی سفر کند. مزیت دیگر سرمایه گذاری فرد متقاضی به همراه خانواده میتواند از خدمات درمانی و نحصیل رایگان استفاده کنند.


اقتصاد کور ترکیه فقط از طریق توریست ها و یا خرید ملک نیست اقتصاد از طریق سهام واردات و ساخت ماشین هم میتوان نام برد برای جذب و انجام این روشهای سرمایه گذاری لام به ذکر میشود مالیات این کشور بسیار پایین است و لازم نیست مالیات سالیانه سنگینی پرداخت کنین مورد دیگر این است که شما بعد از خرید ملک در کشور ترکیه میتوانید بعد از انجام کار ملک رو به شخص دیگری اجاره بدهید . به صورت ماهیانه حق اجاره به شما پرداخت شود

اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

مزایای سرمایه گذاری در کشور ترکیه

 • اخذ پاسپورت و تابعیت ترکیه تنها ۳-۶ ماه زمان می برد.
 • امکان سفر به ۱۴۸ کشور بدون ویزا.
 • هیچ الزامی برای حضور در ترکیه وجود ندارد.
 • پاسپورت ترکیه یکی از ۳۰ پاسپورت برتر دنیاست.
 • پاسپورت ترکیه ده سال اعتبار دارد و مادام العمر قابل تمدید است.
 • همه اعضای خانواده از خدمات پزشکی رایگان بهره مند می شوند.
 • امکان حفظ شهروندی قبلی
 • خدمت سربازی برای دارندگان این روش اجباری نیست.
 • امکان تحصیل رایگان وجود دارد.
 • سفر بدون ویزا به اتحادیه اروپا و ۲۶ کشور شینگن.

روش های سرمایه گذاری در ترکیه برای اخذ اقامت کشور ترکیه

 1. سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید ملک
 2. سرمایه گذاری در ترکیه از طریق سپرده بانکی
 3. سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید سهام
 4. سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 5. سرمایه گذاری در ترکیه از طریق سرمایه گذاری در شرکت های سرمایه گذار در املاک
 6. سرمایه گذاری در ترکیه از طریق کارآفرینی و ثبت شرکت

سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

شماره تماس

مواردی که باعث جذابیت کشور ترکیه برای سرمایه گذاری شده است

اقتصاد ترکیه با بودجه مالی بین المللی در حال رشد است. سود آن به دلیل قیمت نفت کاهش یافت و ارز فعلی آن در برابر دلار ۲۴ درصد کاهش یافت. سرمایه گذاری در این کشور یک فرصت است اما کمی درایت و آینده نگری می خواهد. پروژه های سرمایه گذاری مهم در اقتصاد ترکیه را می توان در صنایع مالی و بانکی، صنعت ساختمان، صنعت خودرو، صنعت پتروشیمی، فناوری اطلاعات و غیره خلاصه کرد. اقتصاد جمهوری ترکیه یک اقتصاد بازار آزاد بسیار رقابتی است که دارای مزایا و مزایای زیر است:

 1. دومین کشور با رشد سریع اقتصادی بعد از کشور چین
 2. اقتصاد جمهوری ترکیه
 3. بازار در حال ظهور
 4. مقام بالای اقتصادی در جهان
 5.  امکانات و زیرساخت های بزرگ طبیعی و انسانی است
 6. صنعت گردشگری پویا

خرید ملک در ترکیه یکی از محبوب ترین روش های اخذ اقامت توسط ایرانیان

قیمت زمین و ملک در ترکیه نسبت به تورم و قیمت ملک در ایران بهتر و مناسبتر است. با توجه به استقبال روزافزون گردشگران و دانشجویان بین المللی که از ترکیه بازدید می کنند، بدون شک گزینه مناسبی برای اجاره و کسب درآمد مناسب از این طریق و همچنین خرید هتل، آپارتمان و خانه توسط سرمایه گذاران ایرانی خواهد بود. در حال حاضر نیز برخی از املاک در ترکیه با ضمانت اجاره به فروش می رسد.

آمار خرید ملک ایرانیان در ترکیه در سال ۲۰۲۱

۱۲۰۰۱۴۰۰۱۰۰۰۶۰۰۸۰۰۲۰۰۶۰۰۷۰۰۴۵۰۴۰۰
OCTOBERSEPTEMBERAUGUSTJULYJUNEMAYAPRILMARCHFEBRUARYJANUARY

چرا انتخاب کشور ترکیه برای سرمایه گذاری؟

ترکیه یکی از مهمترین مقاصد سرمایه گذاری در جهان است و هر ساله این کشور شاهد مهاجرت هزاران سرمایه گذار و بازرگان بین المللی برای سرمایه گذاری در پروژه های مختلف اقتصادی در این کشور است. یکی از دلایل این امر فضای کسب و کار جذاب و سودآور کشور است. بر اساس آخرین رتبه بندی سالانه بانک جهانی، ترکیه از نظر سهولت تجارت در جهان از رتبه ۴۳ در سال ۲۰۱۸ به رتبه ۳۳ در سال ۲۰۱۹ رسیده است و این نویدبخش وجود بازار تجاری و تجاری بسیار خوب در ترکیه است.

سوالات متداول در مورد مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه

راه های سرمایه گذاری در ترکیه جهت اخذ اقامت کدامند؟

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک - سرمایه گذاری از طریق سپرده بانکی - از طریق خرید سهام - خرید اوراق - ثبت شرکت خرید ملک و خرید سهام

هزینه خرید ملک در کشور ترکیه چقدر میباشد؟

خرید ملک از مبلغ ۲۵۰۰۰۰ هزار دلار میباشد

روش کارآفرینی چگونه میباشد؟

با ایجاد ۵۰ شغل میتوان در ترکیه اقامت گرفت

ملک خریداری شده در کشور ترکیه چند سال اجازه فروش ندارد؟

حداقل سه سال حفظ ملک و یا سرمایه فرد خارجی میتواند منجر به اقامت طولانی مدت شود

رویای مهاجرت را به واقعیت تبدیل کن

فقط کافیه اطلاعات تماس و شرایط خودتون رو برای ما بنویسید تا توسط بهترین مشاوران مهاجرتی راهنمایی شوید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top